Onze mensen

Binnen Alpha Pro zetten wij mensen in hun kracht. Gedrevenheid en ambitie zorgen ervoor dat wij telkens een goede carrière / de perfecte match kunnen realiseren. Een no-nonsense werkwijze en een hoge mate van betrouwbaarheid. Een evenwichtig team van meer dan 75 professionals opgebouwd uit verschillende persoonlijkheden en werkachtergronden.

Wij zijn enthousiast, gedreven en gemotiveerd in wat we doen. Wie wij zijn?

Jurriën Meertens

Automation Engineer

jurrien@alpha.pro

+31 (0)6 29 23 70 50

Charlie de Moor

Jr. Engineer

charlie@alpha.pro

+31 (0)6 23 83 79 78

Pascal Jägers

Projectmanager

pascal@alpha.pro

+31 (0)6 22 72 25 27

Rene Zaad

Operations Manager

rene@alpha.pro

+31 (0)6 15 07 10 61

Nic Bos

Commercial Director

nico@alpha.pro

+31 (0)6 57 05 28 11

Paula Bemelmans

Financiële administratie

administratie@alpha.pro

+31 (0) 43 362 88 65

Camiel Jongen

Consultant

camiel@alpha.pro

+31 (0)6 11 36 97 14

Henri Jongen

Director

henri@alpha.pro

+31 (0)6 53 18 14 67

Anthony Linckens

Managing Director

anthony@alpha.pro

+31 (0)6 55 94 82 13

Robert Navis

Consultant

robert@alpha.pro

+31 (0)6 17 51 83 62

Rob te Poel

Consultant

rob@alpha.pro

+31 (0)6 53 31 24 27

Tessa van der Pluijm

Consultant

tessa@alpha.pro

+31 (0)6 27 32 67 01

Naomi Stuitje

Office Manager

naomi@alpha.pro

+31 (0) 43 362 88 65

Heb je een vraag?
Neem contact met ons op.