Onze mensen

Binnen Alpha Pro zetten wij mensen in hun kracht. Gedrevenheid en ambitie zorgen ervoor dat wij telkens een goede carrière / de perfecte match kunnen realiseren. Een no-nonsense werkwijze en een hoge mate van betrouwbaarheid. Een evenwichtig team opgebouwd uit verschillende persoonlijkheden en werkachtergronden.

Wij zijn enthousiast, gedreven en gemotiveerd in wat we doen. Wie wij zijn?

Paula Bemelmans

Financiële administratie

administratie@alpha.pro

+31 (0) 43 362 88 65

Deo Hoen

Consultant

deo@alpha.pro

+31 (0)6 50 50 16 22

Camiel Jongen

Consultant

camiel@alpha.pro

+31 (0)6 11 36 97 14

Henri Jongen

Directeur

henri@alpha.pro

+31 (0)6 53 18 14 67

Robert Navis

Consultant

robert@alpha.pro

+31 (0)6 17 51 83 62

Rob te Poel

Consultant

rob@alpha.pro

+31 (0)6 53 31 24 27

Tessa van der Pluijm

Consultant

tessa@alpha.pro

+31 (0)6 27 32 67 01

Naomi Stuitje

Office Manager

naomi@alpha.pro

+31 (0) 43 362 88 65

Heb je een vraag?
Neem contact met ons op.